Autodesk Mechanical Desktop - ierdogan

AnasayfaKapıTakvimGaleriSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap
Sevgili Misafir Forumumuza Hoşgeldiniz, Bize Artık Autodesk İnventor Hakkında da birçok soru Sorabilirsiniz. Malum Mechanical Desktop Öldü....
<--- mechanicaldesktop.eniyiforum.biz Cuma 17 Haz. 2011 - 10:38
Şu anda online olanlar: Misafir

Paylaş | 

Autodesk İnventör Şablon Sayfa Yazı tipleri ve formatı Kaydedilmiyor?

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 48
İş/Hobiler : Design
Puanlama : 226
Mesaj Gücü (+) : 4

MesajKonu: Autodesk İnventör Şablon Sayfa Yazı tipleri ve formatı Kaydedilmiyor?   C.tesi 17 Nis. 2010 - 22:54

Autodesk İnventör 2010 Kurdum, 10 gün oldu. Antedlerini yaptım.Sayfa Borderlerini Kendi isteğime uygun şekilde kişiselleştirdim ama bir türlü yazı Formatını, ölçü oklarının şekillerini, Annotationları kişiselleştiremedim. Bir sayfa içerisinde tüm ayarları yapıyorum. Hiç kapatmadığım zaman dosyadaki ayarlar duruyor ama kapatıp yeniden açtığımda tüm ayarlar default hale dönüyor. Deli oldum. Ama epğer bir sayfa içerisinde bu ayarları saklı tutabilirsem , yeni sayfa açtığımda bu ayarları sakladığım sayfadan import etme yani saklı sayfadaki ayarları yeni sayfaya aktarma var.
Eğer bu konu hakkında bilgisi olan varsa yardımlarınızı bekliyorum.

Programla ilgili yorumlarımı belirteyim bu arada;
Programın görünüş Çıkarma özellikleri mükemmel, özellikle kısmı kesitte ve uzun milleri kısa göstermek için yapılan kırıklı görünüşte mükemmel. Görünüşü Crop etmek ise oldukça güzel bi ayrıcalık. Montaj resimlerde Parça listesi hazırlamak ve Parça antetleri oluşturması ise son derece güzel. Autodesk Librarynin Program üzerinde olması ise çok parçalı montaj resimleri çizen Arkadaşlar için değerine paha biçemeyeceğimiz Mükemmel bir özellik. Program Civata deliklerini (counterbore-Countersink gibi.) Cıvata uygun şekilde deliyor, ki ben bu işi Catiada bulamadım. Zaten Autodesk programların en güzel yanı parça kütüphanesinin entegre olması
Ben şu sıralar Solidworksü her konuda üstün görmeye başladım. Kütüphane hariç....

Neyse bu kadar yeter....
Bu işle uğraşan arkadaşlara başarılar dilerim....
Ama Yinede En Güzeli Autodesk Mechanical Destop ...
...birde kısmi kesit ve kırıklı kesitleri biraz daha basitleştirebilseler...üstüne yok ....

http://mechanicaldesktop.eniyiforum.org

Autodesk İnventör Şablon Sayfa Yazı tipleri ve formatı Kaydedilmiyor?
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası