Autodesk Mechanical Desktop - ierdogan

AnasayfaKapıTakvimGaleriSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap
Sevgili Misafir Forumumuza Hoşgeldiniz, Bize Artık Autodesk İnventor Hakkında da birçok soru Sorabilirsiniz. Malum Mechanical Desktop Öldü....
<--- mechanicaldesktop.eniyiforum.biz Cuma 17 Haz. 2011 - 10:38
Şu anda online olanlar: Misafir

Paylaş | 

Dinamikler 10.Uluslararası Proje Yönetimi Kongresi

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
soneryagmur
*SILVER STAR* Üye
*SILVER STAR* Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 36
İş/Hobiler : MKEK 399 SAYILI MEMUR/3 D
Puanlama : 227
Mesaj Gücü (+) : 2

MesajKonu: Dinamikler 10.Uluslararası Proje Yönetimi Kongresi   Çarş. 8 Nis. 2009 - 10:53

İstanbul Proje Yönetim Derneği'nin düzenlediği "Dinamikler 10. Uluslararası Proje Yönetimi Kongresi" 10-11 Nisan 2009'da The Marmara Otel'inde gerçekleştirilecektir.

"21. Yüzyılda Projelerle Yönetim" konusunun ele alınacağı, farklı sektörlerden ve ABD ile AB ülkelerinden de konuşmacıların katılacağı kongre, ülkemizdeki ilk ve yegane proje yönetimi kongresi olarak, geniş bir katılımcı kitlesine seslenmektedir. Amacı proje yönetiminde profesyonellik ve kaliteyi, etik kurallar çerçevesinde, geniş ölçüde kabul görmüş dünya standartlarını temel alarak, mesleki gelişim sağlamaya katkıda bulunmak ve bu standardlar çercevesinde çalışmaya ilgi duyanları bir araya getirip tanıştırmaktır.

Sizleri, Makro Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri'nin de desteklediği, Proje Yönetimi alanında dünyadaki gelişmeleri ve Türkiye'deki başarılı örnekleri dinleyebileceğiniz "10. Dinamikler Proje Yönetim Kongresi"ne bekliyoruz.

Program ve katılımla ilgili detaylı bilgi almak için www.dinamikler.org adresini ziyaret edebilirsiniz.

Dinamikler 10.Uluslararası Proje Yönetimi Kongresi
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası